Nasz zespół

Rodzina KATEI

Fabian Stube

Szef kuchni


Jest kucharzem kuchni japońskiej i koreańskiej od 10 lat. Gotowanie to jego sposób na życie i pasja, której poświęca każdą wolną chwilę. Wieloletnie doświadczenie pozwala mu na kreatywne postrzeganie kuchni orientalnej i modyfikację różnorodnych przepisów. Inspiracje do karty menu czerpie z wieloletniego doświadczenia. Prywatnie od 5 lat szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.


Michał Nalepa

Kucharz / sushi master


Chłop z mazur! Podczas studiów archeologicznych zaczął pracę w Toruniu w restauracji z kuchnią azjatycką i tak już zostało i niech trwa! Zakochał się, bo w kuchni nigdy nie kończy się proces tworzenia. "To jest to co lubię." Prywatnie szczęśliwy mąż i od niedawna ojciec. Uwielbia książki, podróże, film. Michał to nasza ostoja spokoju. Uwielbiamy go za to.


Rafał Rojek

Sushi master/ Kucharz


Rafał od młodych lat interesował się kuchnią. Chciał zawsze nauczyć się jak najwięcej dlatego pracował w restauracjach, hotelach oraz firmach cateringowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. 8 lat temu znajomy zaraził go nowym bakcylem- SUSHI I KUCHNIA AZJATYCKA ! Interesują go nowinki technologiczne, cukiernictwo, a cichą pasją są noże. Lubi kombinowanie i łączenie smaków.


Nikita Hrinchenko

Kucharz


W Sushi Katei zagościł od niedawna. Jest spokojny i bardzo pracowity. Nikita zaczął się interesować gotowaniem 14 lat temu. Studiował w Niemczech i Szwecji, gdzie miał szczęście poznać sushimasterów. Na studiach wybrał kierunek technologii żywienia. Przez wiele lat szkolił się pod okiem Azjatów, którzy zarazili go miłością do tej kuchni.


Małgorzata Łabęcka

Kucharz


W Katei pracuje od 2 lat. Na początku mogli Państwo zobaczyć Gosię na sali. Od kilku miesięcy pracuje na kuchni, gdzie przyrządza dla was dania z karty ciepłej. "Awans na wyższe stanowisko pozwala mi realizować się, z czego jestem bardzo szczęśliwa. Udoskonalam się każdego dnia." Prywatnie Gosia jest skrycie zakochana w Krzysztofie Zalewskim i 30 Seconds To Mars. Jest częstym bywalcem na ich koncertach. Od razu wiemy, kiedy Gosia jest na kuchni- rozkręca muzykę na full, a z głośników leci... sami domyślcie się kto… ;-)


Zuzanna Lotko

Manager


Młoda, pełna energii kobieta, która nie boi się wyzwań. Z restauracją związana od samego początku jej istnienia. Fantastycznie odnajduje się w kontakcie z gośćmi. Swoim zaangażowaniem udowadnia, że mimo młodego wieku można radzić sobie z prowadzeniem restauracji. Nie raz jeszcze zaskoczy. Prywatnie szalona i przebojowa studentka piątego roku kosmetologii. Interesuje się fitnessem i tańcem. Kocha życie i swojego chłopaka.


Joanna Łodyga

Kierownik restauracji


Świetnie znana przez wszystkich naszych gości. W Katei od 5 lat. Joanna dba o to, aby każdy z Was czuł się jak u siebie w domu. Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna. Służy radą, swoja pomocną dłonią i jest zawsze świetnie zorganizowana. Joanna zajmuje się logistyką i szkoleniem nowego personelu, a zamówienia niektórych z Państwa zna na pamięć. Doskonale odnajduje się w każdej sytuacji. Kobieta z sercem na dłoni. "Cały czas się rozwijam, aby jak najlepiej ugościć Państwa w naszej restauracji". Prywatnie interesuje się fotografią, co niekiedy udaje się to łączyć z pracą. Od lat w szczęśliwa w związku, kocia i psia mama.


Karolina Kałek

Kelnerka


Najmłodszy nabytek naszej restauracji. Karolina doświadczenie jako kelnerka zdobyła w swoim mieście rodzinnym zaraz po ukończeniu szkoły średniej. "Moja przygoda w Sushi Katei dopiero się zaczyna. Codziennie uczę się czegoś nowego aby sprostać Państwa oczekiwaniom." Prywatnie studentka i kocia mama.


Mateusz Czyż

Kierowca


Mateusz jest naszym uwielbianym przez Państwa kierowcą ! Stara się, by wszystkie wynosy zawsze dojechały ciepłe i na czas. Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym ogrodnictwo. Z pasji miłośnik przyrody, dzikiej natury i łowiectwa. Mateusza ukrytą pasją jest cukiernictwo, zaskakuje nas pysznymi sernikami !


Magdalena Lotko

Właścicielka restauracji


Serce i dusza naszej restauracji. Katei to jej dziecko! To ona nas uskrzydla i daje energię do działania przynosi nam drożdżówki dzięki czemu osładza nam życie w restauracji. Jest naszą mamą! Wiemy, że zawsze nas wysłucha i dobrze doradzi. W naszych oczach jest świetną szefową, wspaniałą mamą i kochającą żona. Piękna, delikatna i nieskazitelna. Możecie nam zazdrościć takiej szefowej!