Nasz zespół

Rodzina KATEI

Fabian Stube

Szef kuchni


Jest kucharzem kuchni japońskiej i koreańskiej od 10 lat. Gotowanie to jego sposób na życie i pasja, której poświęca każdą wolną chwilę. Wieloletnie doświadczenie pozwala mu na kreatywne postrzeganie kuchni orientalnej i modyfikację różnorodnych przepisów. Inspiracje do karty menu czerpie z wieloletniego doświadczenia. Prywatnie od 5 lat szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.


Dariusz Puk

Sushi master


Swoją przygodę z sushi zaczął rozpoczynając pracę w Katei. Od tego czasu ciągle udoskonala swoje umiejętności. Jest kreatywny i dowcipny. Bardzo interesuje go kultura Japonii. "Uwielbiam kiedy siadacie przy barze - właśnie wtedy dialog trwa w najlepsze." Prywatnie jest szczęśliwym ojcem i mężem, zagorzałym fanem piłki nożnej i skrytą duszą artystyczną. Poliglota z wyboru. Pochłania wiedzę jak gąbka. Darek jest tym puzzlem, który wieńczy całą układankę.


Bartłomiej Wrzesiński

Sushi master


Wulkan energii!!! od 2006 roku pracował w wielu restauracjach sushi. W przygotowywaniu sushi jego fantazja nie ma granic. Bartek pozwala sobie na niestandardowe połączenia smakowe, które zawsze okazują się być petardą. Jest naszym tańczącym, mierzącym zaledwie 163 cm wysokości krasnalem. Wszędzie go pełno i każdemu potrafi poprawić humor. Jego ulubiona aplikacja to boomerang. Prywatnie uwielbia, podróżować, gotować, spędzać czas z przyjaciółmi i spontaniczne akcje.


Michał Nalepa

Kucharz / sushi master


Chłop z mazur! Podczas studiów archeologicznych zaczął pracę w Toruniu w restauracji z kuchnią azjatycką i tak już zostało i niech trwa! Zakochał się, bo w kuchni nigdy nie kończy się proces tworzenia. "To jest to co lubię." Prywatnie szczęśliwy mąż i od niedawna ojciec. Uwielbia książki, podróże, film. Michał to nasza ostoja spokoju. Uwielbiamy go za to.


Małgorzata Łabęcka

Kucharz


W Katei pracuje od 2 lat. Na początku mogli Państwo zobaczyć Gosię na sali. Od kilku miesięcy pracuje na kuchni, gdzie przyrządza dla was dania z karty ciepłej. "Awans na wyższe stanowisko pozwala mi realizować się, z czego jestem bardzo szczęśliwa. Udoskonalam się każdego dnia." Prywatnie Gosia jest skrycie zakochana w Krzysztofie Zalewskim i 30 Seconds To Mars. Jest częstym bywalcem na ich koncertach. Od razu wiemy, kiedy Gosia jest na kuchni- rozkręca muzykę na full, a z głośników leci... sami domyślcie się kto… ;-)


Karolina Kałek

Kelnerka


Najmłodszy nabytek naszej restauracji. Karolina doświadczenie jako kelnerka zdobyła w swoim mieście rodzinnym zaraz po ukończeniu szkoły średniej. "Moja przygoda w Sushi Katei dopiero się zaczyna. Codziennie uczę się czegoś nowego aby sprostać Państwa oczekiwaniom." Prywatnie studentka i kocia mama.


Zuzanna Lotko

Manager


Młoda, pełna energii kobieta, która nie boi się wyzwań. Z restauracją związana od samego początku jej istnienia. Fantastycznie odnajduje się w kontakcie z gośćmi. Swoim zaangażowaniem udowadnia, że mimo młodego wieku można radzić sobie z prowadzeniem restauracji. Nie raz jeszcze zaskoczy. Prywatnie szalona i przebojowa studentka piątego roku kosmetologii. Interesuje się fitnessem i tańcem. Kocha życie i swojego chłopaka.


Joanna Łodyga

Kierownik restauracji


Świetnie znana przez wszystkich naszych gości. W Katei od 5 lat. Joanna dba o to, aby każdy z Was czuł się jak u siebie w domu. Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna. Służy radą, swoja pomocną dłonią i jest zawsze świetnie zorganizowana. Joanna zajmuje się logistyką i szkoleniem nowego personelu, a zamówienia niektórych z Państwa zna na pamięć. Doskonale odnajduje się w każdej sytuacji. Kobieta z sercem na dłoni. "Cały czas się rozwijam, aby jak najlepiej ugościć Państwa w naszej restauracji". Prywatnie interesuje się fotografią, co niekiedy udaje się to łączyć z pracą. Od lat w szczęśliwa w związku, kocia i psia mama.


Magdalena Lotko

Właścicielka restauracji


Serce i dusza naszej restauracji. Katei to jej dziecko! To ona nas uskrzydla i daje energię do działania przynosi nam drożdżówki dzięki czemu osładza nam życie w restauracji. Jest naszą mamą! Wiemy, że zawsze nas wysłucha i dobrze doradzi. W naszych oczach jest świetną szefową, wspaniałą mamą i kochającą żona. Piękna, delikatna i nieskazitelna. Możecie nam zazdrościć takiej szefowej!